Etiket Arşivi Teknik Tercüme Bürosu

Teknik Tercüme

Teknik tercüme, global olarak yapılan çeviri çalışmalarının büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Teknik tercüme çalışmaları, dil bilgisinin dışında ciddi terminoloji bilgisine hakimiyet gerektirmektedir. Teknik tercüme çalışmaları kapsamına giren; teknik kitapçıklar, kullanım kılavuzları vb çeviriler detaylı ürün bilgisi ve terminoloji gerektirdiğinden herkes tarafından yapılamamaktadır.

Uzun süredir hizmet veren tercüme büromuz, teknik tercüme konusunda birbirinden bağımsız birçok farklı sektörde kendini geliştirmiş çevirmene ev sahipliği yapmaktadır. Sektörümüzde Türkiye ve Avrupa’da bir marka bilinci oluşturmak ve bu markayı uzun süre yaşatabilmek adına yapmış olduğumuz çalışmalarımızdan kazandığımız deneyim ve tecrübelerimizi sizinle paylaşmak bizlere büyük keyif verecektir.

Yapılan çalışmalar konu ve uzunluk farketmekesizin disiplin içerisinde söz verdiğimiz tarih ve saat içerisinde size ulaştırılır. Ayrıca ilk kez teknik tercüme konusunda bizimle çalışacak yeni müşterilerimizin faydalanabileceği ciddi fiyat indirimi fırsatlarımız için mutlaka arayın.

İletişim: 0212 583 06 25