İngiltere Vizesi

İngiltere vizesi alabilmek için bazı temel bilgilere ihtiyacınız olacak ve biz Vizyon Tercüme Bürosu çalışanları olarak sizin ihtiyacınız olan bilgi ve belgeler konusunda siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

İngiltere vizesi için gerekli olan yönlendirmeleri yapıyor ve sizin vize başvurunuzun reddedilme olasılığını minimize ediyoruz. Vize işlemleri alanında uzmanlaşmış ekibimiz aracılığı ile her iki ülke için geçerli olan yasal prosedürü biliyor ve işlemlerinizi bilgilerimiz ışığında yapıyoruz. İngiltere vizesi başvuruları, oturum / kalma izini, başvuru belgelerinin hazırlanması, vize başvurularının takip edilmesi ve sonuçlanmasının ardından yapılacak işlemler, yaptığınız İngiltere vizesi başvurularınızın reddi, bu reddedilme işlemlerine karşı İngiltere Göçmenlik Mahkemesine itiraz işlemlerinizi sizin adınıza yürütüyoruz.

İngiltere vizesi normal şartlarda zorlu ve çetrefilli bir çalışma türüdür fakat bu alanda uzmanlaşmış ekibimiz aracılığı ile bu zorlukları aşmanız için elimizden geleni yapacağımızdan kuşkunuz olmasın.
İngiltere Vizesi için Başvuru Telefon Numaramız: 0212 583 0 625